29 Ekim 2016 Cumartesi

HERKESE MERHABA VE İLK YAYIN:EVA SÜNGERİ İLE KALPLİ BARDAK ALTLIĞI

          Öncelikle herkese merhaba, yeniden merhaba demeliyim aslında. 2009-2011 yılları arasında blog dünyasında yer alıp, tam her şey iyiye giderken bırakmak zorunda kalanlardanım bende. Aradan 7 yıl geçmiş ilk yayın yaptığım günden bu güne. O yüzden inanılmaz bir heyecana sahibim. Yeniden başarı yakalar mıyım bilmiyorum fakat yazmak, paylaşmak bile bana yeterli sanırım.

          Blogun isminden de anlaşılacağı üzere burası emeklerimin günlüğü olacak bir nevi. Genellikle dıy,geri dönüşüm,birazcık çeyiz ürünleri, bazen yemek,bazen gezi,bazen yeni bir mekan keşfi. Kısaca benim dünyamı size aktaracağım.

          Emek buketi ismi annemden çıkan bir fikir, hayatımı size bir buket çiçek gibi sunuyorum. Kabul eder misiniz?

           O zaman ilk projemize geçiş yapalım. Eva süngerler hobicilerin vazgeçilmezidir , bilirsiniz. Elimin altında varken böyle değerlendirmek istedim.
Malzemeler
Sıcak silikon
Makas
Farklı renklerde eva sünger
Kalıp
Renklendirmek için kalem

Sonuç tam beklentilerimi karşılamadı fakat günlük kullanım için ideal oldu. Biraz daha geliştirip daha geniş çaplı hale getirir isem çeyize de ekleyebilirim bunlardan. Yalnızca bardak altlığı değil, peçetelik ,servis yapılarak set oluşturulabilir. Ayrıca minikler ile de yapılacak güzel bir etkinlik olabilir.


İlk yayın hem bana hemde sizlere hayırlı uğurlu olsun. Aklımda ki yüzlerce hatta binlerce yeni planda görüşmek üzere. Postları buradan ,
Instagram 've 
Ya da 10Marifet'ten takip edebilirsiniz.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder